• Witamy na naszej stronie

• 24 czerwca 2022 r.

7.50 – zakończenie roku szkolnego klas 0 – VII, sala gimnastyczna (wręczenie nagród IV - VII), następnie przejście z wychowawcami do sal lekcyjnych

9.00 – msza św. w kościele św. Ludwika

10.00 – zdjęcia pamiątkowe klas ósmych (dolny hol lub taras)

10.15 – uroczyste pożegnanie klas ósmych

• Zaproszenie na koncert

Rok 2022 został ogłoszony Rokiem Trzech Generałów. 23 czerwca, o godzinie 20.00 w Łazienkach Królewskich w Warszawie odbędzie się koncert, który stanowi hołd Ambasady Królestwa Belgii dla generała Stanisława Maczka i jego dzielnych żołnierzy. Podczas koncertu zostanie wykonana kantata "Odyssea" będąca najnowszym dziełem belgijskiego kompozytora Henri Seroki, potomka jednego z Maczkowców. Utwory wykona belgijski kontratenor Dominique Corbiau oraz Reprezentacyjny Zespół Wojska Polskiego.

• Bal ósmoklasistów

Egzaminy już za nimi, więc teraz czas na relaks. 10 czerwca w naszej szkole odbył się bal ósmoklasistów. Uczniowie zatańczyli tradycyjnego poloneza oraz brawurowo wykonali skrzypka i belgijkę. Potem zaczęła się wspólna zabawa taneczna wraz z poczęstunkiem, który przygotowali rodzice naszych uczniów.

• Dzień Mamy i Taty

W piątek 10 czerwca dzieci z oddziału przedszkolnego przygotowały występ artystyczny dla swoich rodziców. Wiersze i piosenki w wykonaniu pociech zrobiły na rodzicach duże wrażenie a dopełnieniem były laurki z życzeniami i odciskami dłoni dzieci oraz słodki poczęstunek.

• Jedzie pociąg z daleka...

Dzieci z oddziału przedszkolnego już wiedzą jak to jest jechać pociągiem. Wycieczka miała odbyć się w Dzień Dziecka, ale pogoda pokrzyżowała plany. Dzisiaj 6.06.2022 r. Zeróweczka udała się pociągiem na lody do Skarżyska- Kamiennej. Wszyscy samodzielnie dokonali wyboru smaku lodów i ochłodzeni wrócili do Bliżyna bogatsi o nowe doświadczenie.